Czy wiesz, że lampka biurkowa też może być SMART?


“Smart” w przypadku technologii w prostych słowach oznacza, że dane urządzenie spełnia szereg dodatkowych funkcji oprócz swojej podstawowej. Dlatego też iphony oraz smartfony, oprócz bycia telefonami, stały się także naszymi notatnikami, aparatami, portfelami, komunikatorami i całym szeregiem innych rzeczy, które wykorzystujemy na co dzień. Jednak czy wiesz, że nie tylko telefon może być SMART?

Okazuje się, że mianem SMART można także opisać lampkę biurkową. Za przykład doskonale posłuży lampka biurkowa ze stacją dokującą StarS. Choć jej nazwa zdradza już, że możemy liczyć z jej strony na coś więcej niż samo oświetlenie, nie oddaje ona w pełni szeregu możliwość, jakie oferuje to skądinąd proste urządzenie. Dopóki nie przyjrzysz mu się bliżej, może Ci się wydawać, że od lampki biurkowej oczekiwałbyś jedynie tyle, aby świeciła. Mając jednak w ręku lampkę StarS lub iStar możesz bardzo szybko zmienić swoje zdanie. Co zatem może kryć w sobie lampka na biurko, a czego się nie spodziewałeś? Czytaj dalej!
Jeszcze nigdy nie było tak wygodnie!
Wielu z nas zna “uroki” pracy przy biurku. Często panuje na nim twórczy nieład, wokół przewalają się papiery, gdzieś za segregatorem schował się kubek z kawą. I nagle dzwoni telefon! Co robisz? Z doświadczenia wiemy, że opcje zazwyczaj są dwie. Albo odrywasz się od biurka i biegniesz do gniazdka, przy którym Twój telefon jest uwięziony na kablu od ładowarki, po czym odbierasz go i przyjmujesz akrobatyczne pozy, aby nie przerwać ładowania… Albo zaczynasz w pośpiechu przegrzebywać papiery, aby znaleźć gdzieś tam leżący telefon, który akurat się rozładował zanim zdążyłeś odebrać… Kto z nas nie zna takiego scenariusza. Dobra informacja jest taka, że możesz go na zawsze wyeliminować ze swojego życia dzięki lampce biurkowej ze stacją dokującą StraS.
W skrócie – lampki Star doskonale posłużą Ci za ładowarkę. Dzięki temu nie zagracisz sobie biurka kolejnym kablem od ładowarki. Dodatkowo ładujący się smartfon pozostaje w pozycji pionowej, dzięki czemu wystarczy, że łypniesz okiem znad laptopa czy kartki i od razu będziesz widział, kto dzwoni lub jakie powiadomienie wyskoczyło właśnie na ekranie. Koniec z szukaniem telefonu! Koniec z niespodziewanym rozładowywaniem się! Od tej pory możesz mieć go zawsze pod ręką, w widocznym miejscu i gotowego do pracy. Ta lampka to prawdziwe centrum dowodzenia!
Jakie korzyści oferuje stacja dokująca w lampce?
Dzięki niej Twój telefon

  • jest zawsze naładowany i gotowy do pracy,
  • jest zawsze w widocznym miejscu,
  • nie jest uwięziony na kablu od ładowarki,
  • jest zawsze pod ręką.

Światło nie jedno ma imię, za to wzrok jest tylko jeden

Stacja dokująca to jednak wciąż mało, aby zasłużyć sobie na miano SMART. Dlatego też lampka StarS ma jeszcze kilka asów w rękawie. Czy wyobrażasz sobie, że jedna lampka biurkowa może posłużyć Ci do czytania, odpoczynku, jako lampka nocna i jeszcze zadba o Twoje oczy? W sumie nie musisz sobie tego wyobrażać, bo taka lampka istnieje! StarS wyposażona została w 4 tryby świecenia, dzięki czemu parametry techniczne oddawanego przez nią światła dostosowują się do trybu czytania, trybu nauki, trybu odpoczynku oraz trybu lampki nocnej. Możesz łatwo przechodzić między trybami, dzięki nowoczesnemu dotykowemu panelowi sterującemu. Takie rozwiązanie daje Ci pewność, że przy każdej czynności otrzymujesz dawkę światła, która jest w danej chwili najbardziej optymalna. To oznacza, że razem ze StarS łatwo zadbasz o zdrowie swoich oczu.
Jeśli jednak z jakichś powodów stwierdzisz, że dany tryb nie do końca Ci odpowiada, zawsze możesz zwiększyć lub zmniejszyć jasność światła dzięki 9 stopniom jasności. Regulacja jest super prosta i także odbywa się przy pomocy dotykowego panelu. Bez względu na to, jaki tryb i jasność wybierzesz, o Twoje oczy dba rozwiązanie Eye Protection. Efekt miękkiego światła mniej męczy wzrok i zapobiega oślepianiu przez zbyt mocne natężenie oświetlenia.
Jak lampka biurkowa StarS zadba o Twój komfort i zdrowie?

  • 4 tryby pracy – dobór natężenie światła do aktualnych potrzeb.
  • 9 stopni regulacji jasności – dostosowanie oświetlenia do indywidualnych oczekiwań.
  • Ochrona wzroku Eye Protection – emitowanie miękkiego światła zmniejszającego zmęczenie oczu.
  • Wskaźnik oddawania barw zbliżony do naturalnego – światło przyjemniejsze i zdrowsze dla oka.
  • Możliwość obracania lampki o 180° – zawsze świeci dokładnie tam, gdzie chcesz bez przestawiania całego urządzenia.

Piękna i mądra – to połączenie jest możliwe

Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że lampki biurkowe są naprawdę SMART. Ale jakby tego było mało, cała jej mądrość i wielofunkcyjność została zamknięta w pięknym, nowoczesnym kształcie. Dzięki prostemu, a jednocześnie przykuwającemu wzrok designowi, świetnie prezentuje się zarówno w chłodnej, biurowej aranżacji, jak i bardziej klasycznej, domowej. Będzie zachwycać na każdym biurku.

W schowku znajdują się produkty! Zobacz