NOWOCZESNE OPRAWY GIPSOWE – KREATYWNE ROZWIĄZANIA

Lampy gipsowe marki OZZO – wyjątkowe, nowoczesne oprawy o oryginalnym designie. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują niepowtarzalnych, nietuzinkowych rozwiązań.

Idealne do wielokrotnego malowania

Lampy wykonane z gipsu są odporne na uszkodzenia a jednocześnie mają aksamitną i delikatną w dotyku powierzchnię. Atutem lamp jest fakt, że materiał ten stanowi idealne podłoże dla farby. Oprawy mogą pozostać w swoim naturalnym kolorze, ale w każdym momencie możemy zmienić ich kolor na zupełnie dowolny. Takie rozwiązanie stwarza niebywale wiele rozwiązań aranżacyjnych a ponadto pozwala szybko przeobrazić wnętrze, bez konieczności kupowania nowej lampy. Oprawy nadają się do wielokrotnego malowania. Jest to rozwiązanie proste i nie wymagające wysokich nakładów finansowych.

Zastosowanie i typ oświetlenia.

Oświetlenie gipsowe docenią zarówno wielbiciele surowych, minimalistycznych wnętrz jak również wielbicieli rozwiązań DIY i kolorowych akcentów we wnętrzach.
Wśród tego typu oświetlenia znajdziemy: lampy wiszące, oprawy podtynkowe i natynkowe. Ich minimalistyczna linia sprawdzi się w ultranowoczesnych pomieszczeniach. Oprawy znajdą zastosowanie zarówno w biurach, salach konferencyjnych lub we wnętrzach mieszkalnych.

Zalety opraw gipsowych

Zaletą opraw podtynkowych i natynkowych jest posiadanie niewidocznych z zewnątrz elementów mocujących. Oprawy można zamontować zespalając oprawę z otworem montażowym za pomocą tynku. Montaż oprawy w ten sposób sprawia, że oprawa stapia się z powierzchnią sufitu tworząc jedną całość.

W schowku znajdują się produkty! Zobacz